Author: f***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 物流送貨速度很快,尚未使用,品質看起來不錯,有機會會再回購
顏色: 彩色
Price: NT$169
Original Price: NT$178
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 20W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq25101716061955014 |
Overall Rating: 4.68/5
Author: f***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 物流送貨速度很快,尚未使用,品質看起來不錯,有機會會再回購
顏色: 彩色
Author: s***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow this quality is so much better than what i expected!!! Definitely worth it...
顏色: 彩色
Author: n***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice products and good quality
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Author: g***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو
顏色: 彩色 | 1 photo(s)